Αγγελίες Εργασίας στελέχη - πτυχιούχοι Υπεύθυνος Προσωπικού Βιομηχανίας στην Βόρεια Αττική
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Στελέχη - πτυχιούχοι

Εύρεση εργασίας για Στελέχη πτυχιούχους

στελέχη - πτυχιούχοι

Υπεύθυνος Προσωπικού Βιομηχανίας στην Βόρεια Αττική

Ο πελάτης, βιομηχανία της Βόρειας Αττικής επιθυμεί να προσλάβει έναν ή μία υπεύθυνο προσωπικού

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες ή άνδρες, θα πρέπει να έχουν τα πιο κάτω αναφερόμενα προσόντα:
Γνώση της εργατικής νομοθεσίας
Γνώση της ασφαλιστικής νομοθεσίας
Αριθμητικές και αναλυτικές ικανότητες
Αυξημένη κοινωνικότητα και ικανότητες επικοινωνίας
Επιθυμητά κάτοικοι βόρειας Αττικής ή Ευβοίας

Τα καθήκοντα της θέσης προβλέπουν:
Διεκπεραίωση προσλήψεων – αποχωρήσεων – τροποποιήσεων συμβάσεων στο ηλεκτρονικό σύστημα Εργάνη
Δημιουργία και υποβολή προγραμμάτων εργασίας προσωπικού όλου των τμημάτων & εγκαταστάσεων της εταιρείας και όλων των τροποποιήσεων που πραγματοποιούνται
Έλεγχος της τήρησης των προγραμμάτων εργασίας του προσωπικού & υπερωριών (μόνο προσωπικό εργοστασίου)
Δημιουργία μηνιαίων βιβλίων αδειών όλων των τμημάτων και εγκαταστάσεων της εταιρείας
Προετοιμασία για την έκδοση μισθοδοσίας (άδειες-ασθένειες-νυχτερινή εργασία-αργίες-μητρότητες κ.τ.λ.)
Ενημέρωση φυσικού αρχείου του προσωπικού
Επικοινωνία με το προσωπικό και επίλυση διαφορών ή αποριών σχετικά με οποιοδήποτε θέμα το οποίο αφορά μισθοδοσία άδεια, κ.τ.λ.
Αναγγελία εργατικών ατυχημάτων
Συλλογή βιογραφικών

Η εταιρία προσφέρει:
Ανταγωνιστικές αποδοχές
Προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης
Διαρκή εκπαίδευση

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (www.hrstrategy.gr)

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us