Αγγελίες Εργασίας πωλήσεις - συνεργάτες Εμπορικό στέλεχος στη Λάρισα
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

πωλήσεις - συνεργάτες

Εύρεση εργασίας για πωλήσεις και αναζήτηση συνεργατών

Εμπορικό στέλεχος στη Λάρισα

ζητείται στέλεχος για την ανάπτυξη του εμπορικού τμήματος εταιρείας, με ακτίνα δράσης την περιοχή της Θεσσαλίας.

Αρμοδιότητες:
• Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
• Προετοιμασία, παρουσίαση και διαπραγμάτευση εμπορικών προτάσεων
• Κλείσιμο και διαχείριση συμφωνιών
• Συνεπικούρηση στη γραμματειακή υποστήριξη και σωστή λειτουργία του γραφείου

Απαραίτητα προσόντα:
• Καλή γνώση Η/Υ, social media, και αγγλικών
• Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Δίπλωμα οδήγησης

Επιθυμητά προσόντα:

• Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
• Υφιστάμενη ατζέντα επαφών
• Προϋπηρεσία στην πώληση Β2Β

Η εταιρεία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, ασφάλιση , bonus
Βιογραφικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με την ένδειξη EMP74

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us