Αγγελίες Εργασίας πωλήσεις - συνεργάτες Βοηθητικό στέλεχος στις εργασίες γραφείου αλλά και πωλήσεων - Αθήνα
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

πωλήσεις - συνεργάτες

Εύρεση εργασίας για πωλήσεις και αναζήτηση συνεργατών

Βοηθητικό στέλεχος στις εργασίες γραφείου αλλά και πωλήσεων - Αθήνα

Εταιρεία με παρουσία πάνω από 50 χρόνια στο τομέα των ειδών συσκευασίας, στο κέντρο της Αθήνας ψάχνει νεαρή κοπέλα για την θέση που περιγράφεται παρακάτω.
Ηλικία: έως 28 ετών
Καθήκοντα - Αρμοδιότητες: Ανάληψη τηλεφωνικού κέντρου, επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές, καταχώρηση παραστατικών αγορών, έκδοση παραστατικών πωλήσεων & γενικότερα υποστήριξη στις εργασίες διοίκησης
Προσόντα: πολλή καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, άριστη γνώση στον χειρισμό του Office, απόφοιτος τριτοβάθμιας σχολής, κατά προτίμηση οικονομικών σχολών ( όπου θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν), συνέπεια, υψηλό επίπεδο υπευθυνότητας και ακρίβειας.
Προϋπηρεσία: τουλάχιστον τρία χρόνια σε παρόμοια θέση
Η εταιρεία προσφέρει:
• Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us